B. Obsluha chyby při transformaci dle substepu

Pokud vznikne chyba při transformaci dle nastavení substepu, tj. transformace selže, bude postup obdobný jako u transformace nulté, jen s tím rozdílem, že parametr Code budeme nastavovat na hodnotu Receiver (bez prefixu) a Reason na hodnotu "Invalid transform for handling the service."

Máme sice celkem jistotu ve validním vstupním XML, přesto bych nechal jako krajní možnost opět použití univerzálního souboru:

[web:]/shared/actions/_transforms/soap-unifault.xml

Obsluha výskytu status=”error” v kmenovém uzlu výstupu bude téměř totožná s nultou transformací a bude použita šablona ze složky buildu. Tou odlišností bude nastavení parametru Code na hodnotu Receiver (bez prefixu). Totéž platí pro situaci, kdy výstup z transformace je prázdný.

Finálního kroku se samozřejmě týká pouze obsluha selhání transformace.


A. Obsluha chyby při nulté transformaciB. Obsluha chyby při transformaci dle substepuC. Obsluha jakékoli další chyby způsobené chodem procesu či serveruD. Obecná kontrola chyb v odpovědích na požadavky